Společnost AG Experts, s námi spolupracuje již několik let. Je součástí nadnárodního koncernu AGC Group a dceřinou společností AGC Flat Glass Czech a.s.

Hlavní činností firmy je výroba a zpracování plochých skel pro použití ve stavebnictví, automobilovém průmyslu a dalších specializovaných odvětvích. Náš klient AG Experts nabízí opravy a výměny autoskel. Mobilní tým dokonce opraví či vymění autosklo na sjednaném místě a ve stanoveném termínu. Máte-li poškozené autosklo, objednejte si jeho opravu či výměnu.

V roce 2016 jsme pro klienta vytvořili prezentační web s rezervačním modulem. Následně jsme vyvinuli také interní webovou aplikaci pro kalkulaci pojistných událostí.

V roce 2017 jsme zpracovali klon webu pod značkou Autoskla RADA.

V létě 2018 jsme vytvořili mobilní aplikaci, pro focení a evidenci zakázek, kterou používají technici všech čtrnácti provozoven včetně členů mobilního týmu. Aplikace je zhotovená pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Po nafocení zakázky se odesílají potřebné údaje na serverovou část aplikace, která tato data vyhodnotí, přepošle je k dalšímu zpracování a následně archivuje. Aplikaci jsme následně rozšířili a modul auditu a evidence spotřeby, který využijí vedoucí provozoven.

Chcete prodiskutovat svůj projekt? Napište nám email nebo zavolejte +420 739 324 888.