Osobní údaje

Jak zpracováváme vaše osobní údaje

Webová prezentace dostupná pod adresou https://www.david-musil.cz patří podnikajícímu subjektu, tj. David Musil (IČ: 87977800).

Neuchováváme žádné soubory o chování návštěvníků - tzv. cookies. V případě, že návštěvník webu využijte kontaktní formulář, zpracujeme jeho osobní údaje dle zákona č. 101/2000 Sb. Tyto údaje nejsou uloženy v databázi na našem serveru. Data jsou pouze odeslána do emailové schránky info@david-musil.cz, kterou vlastní výše uvedený subjekt.

Na webu je nasazen software Google Analytics z důvodu vyhodnocení reklamních kampaní. V nastavení systému je zvolena možnost anonymizace IP adresy. Ani tento údaj tedy nelze brát jako osobní, jelikož nelze přesně určit daného návštěvníka webu.

Web je šifrován pomocí technologie SSL, dochází tedy k bezpečné datové komunikaci, kterou nelze odposlouchávat. Osobní údaje návštěvníků tak nemůže třetí strana získat.

Kontakt

Budeme rádi, když nám sdělíte svou představu o vzájemné spolupráci.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Určitě je nepředáme dalším subjektům. Více informací o způsobu zpracování a uchování osobních dat uvádíme na stránce Zpracování osobních údajů .