Tvorba webu či aplikace

Má-li být projekt úspěšný, musíme se držet doporučených a ověřených procesů. Rozdílná klientova představa o finální podobě webu je však běžnou záležitostí. Rozporné body spolu zkonzultujeme a najdeme vhodná řešení vedoucí k úspěšnému webu.

Vyplynou nejasnosti ze zadání a dobrat se výsledku stojí další čas i finance. Ano, taková bývá realita. Důkladou přípravou tomuto předcházíme.

web AG Experts na notebooku

Jak budeme postupovat

Analýza, tvorba konceptu

Provedeme prvotní analýzu všech vašich požadavků. Spolu stanovíme cíle vytvářeného projektu, na jejichž základě sestavíme vhodný koncept a strategii pro následný vývoj.

Vytvoření prototypu

Funkční prototyp pomůže včas odhalit problémovou část projektu. Následně můžeme prodiskutovat vhodné změny a provedené úpravy ihned konzultovat.

Design a vývoj

Začneme prvotní skicou webu, dle které vytvoříme grafický design. Poté naimplementujeme potřebné funkcionality a napojíme redakční systém pro správu webu.

Záverečné testování

Komplexní testování provádíme až po dokončení vývoje projektu. Jsme jenom lidé a určitě jsme udělali nějakou chybu. Testování tyto chyby odhalí a my je napravíme.

Kontaktujte mě

Chcete-li se na něco zeptat, položte mi svůj dotaz pomocí tohoto formuláře.

Kontaktujte mě

info@david-musil.cz

tel.: +420 777 263 354

Pojďme se spolu setkat

Pokud Vás má nabídka služeb zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zajdeme spolu na dobrý oběd či kávu a prodiskutujeme, jak bych Vám mohl pomoci. Nejčastěji se pohybuji na území Prahy a středních Čech. Domluvit místo schůzky v jiné lokalitě, je samozřejmě možné.

© 2018 David Musil - webový vývojář a konzultant

IČ: 87977800 Neústupného 1840/6, Praha - Stodůlky, 155 00
Podnikatel je řádně zapsán v ŽR u Úřadu městské části Praha 13