Reklama, propagace

Činnost bez které v dnešní době nefunguje jediný produkt či služba. I sebelepší produkt se musí dostat mezi lidi. Sdělění typu

Když je produkt dobrý, najdou si ho klienti sami...

je naprostý nesmysl. Dobrý produkt se dokáže šířit, ale rozhodně sám nevyleze z nory.

Sdílení příspěvků na největších sociálních sítích je dnes pouze základem. Vytvořme vašemu produktu vlastní velký příběh. Dejme produktu jedinečnou vizuální identitu. Oslovme blogery, youtubery a vyberme efektivní cestu.

40 % Sociální sítě
60 % Další možnosti
model

Jak budeme postupovat

Tvorba konceptu

Provedeme prvotní analýzu všech vašich požadavků. Spolu stanovíme cíle vytvářeného projektu, na jejichž základě sestavíme vhodný koncept a strategii pro následný vývoj.

Spuštění kampaně

Funkční prototyp značně usnadní komunikaci ohledně změny určité funkcionality. Dokážeme snadno odhalit problematickou část webu a navrhnout příslušnou změnu.

Sledování průběhu

Návrh a tvorba grafického designu s následným naprogramováním všech potřebných funcionalit dle odladěného prototypu. Následně implementuji redakční systém.

Vyhodnocení

Komplexní testy je třeba provést až po úplném dokončení vývoje projektu. Testování přenecháme skutečným uživatelům. Nejedná se o pouhou simulaci chování.

Kontaktujte mě

Chcete-li se na něco zeptat, položte mi svůj dotaz pomocí tohoto formuláře.

Kontaktujte mě

info@david-musil.cz

tel.: +420 777 263 354

Pojďme se spolu setkat

Pokud Vás má nabídka služeb zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Zajdeme spolu na dobrý oběd či kávu a prodiskutujeme, jak bych Vám mohl pomoci. Nejčastěji se pohybuji na území Prahy a středních Čech. Domluvit místo schůzky v jiné lokalitě, je samozřejmě možné.

© 2018 David Musil - webový vývojář a konzultant

IČ: 87977800 Neústupného 1840/6, Praha - Stodůlky, 155 00
Podnikatel je řádně zapsán v ŽR u Úřadu městské části Praha 13